طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی همانطور که از عنوان آن مشخص است. برای سازمان ها و شرکت ها یا برندها استفاده می شود که بیشتر جنبه معرفی ، نمایش نمونه کار،خدمات و غیره .....را دراین طراحی سایت شرکتی ارانه  می کنند.وب سایت شرکتی معمولا جنبه تبلیغات و معرفی آن شرکت در فضای مجازی و یک راه ارتباطی برای مشتریان است.

با وجود پیشرفت های اخیر در زمینه lT و اینترنت اکثر کاربران که تعداد آنها بی شمار می باشد برای مقایسه و آشنایی بسیاری از موارد که در آن روز با آن مواجه می شوند به اینترنت و مخصوصا جستجو در گوگل می پردازند. مهمترین وسیله برای دیده شدن وب سایت شرکتی همین موتورهای جستجو هستند.


پروژه های طراحی سایت شرکتی ، مهم ترین عاملی که باید پیش از طراحي سایت باشد قالب سایت می باشد. قالب اصلی هر سایت نشان دهنده هویت شرکت می باشد. پیاده سازی پلاگین ها و ماژول های مورد نیاز هر سایت در مرحله بعدی انجام می شود. ابتدای کار باید ظاهروب سایت شرکتی  کاملامورد پسند کاربران باشد تا کاربران و مشتریان  بتوانند با سایت ارتباط برقرار کنند و در مرحله بعد تمامی امکانات مورد نیاز برای راحتی کار کاربران جهت دستیابی به اطلاعات و یا خرید آنها در وب سایت شرکتی  فراهم شود.

امکانات طراحی وب سایت شرکتی که معمولا دارای بخش های متنوعی است :

*صفحه نخست که دراین صفحه نمای از شرکت ، نمونه کارها ، خدمات ، زبان انگلیسی و شعار آن شرکت و اطلاعات برای گرفتن تماس کاربران با شرکت می باشد.

*صفحه ی نمونه کارها در این قسمت نمونه کارهای که شرکت انجام می دهد دسته بندی شده ودر مورد هر یک از این نمونه کارها شرح کامل و جزئیات آن داده شده است.

*صفحه ی خدمات در این صفحه تمام خدماتی را که شرکت به مشتریان خود ارائه داده است به طور کامل برای دیگر کاربران که تازه به این وب سایت شرکتی مراجعه کرده اند قرار دارد.

*صفحه ی زبان انگلیسی امروزه با پیشرفته تکنولوژی همه در هر کجای دنیا که باشند می تواند از طریق اینترنت با سایت های شرکتی در ارتباط باشند پس وجود این صفحه  به کاربرانی که خارج از کشور مورد نظر زندگی می کند کمک شایانی می کند. و این امر برای شرمت مورد نظر یک امتیاز محسوب می شود .

*صفحه ی گالری در این صفحه تصاویر محصولات شرکت ،گواهی نامه و غیره ......به طور کامل در دید کاربران قرار میگیرد.

*صفحه ی درباره ما این صفحه همچنان که از عنوان آن معلوم است در مورد شرکت ، تاریخ شروع به کار آن ، درباره مدیران و دیگر افراد مسئول این شرکت برای آشنا شدن کاربران با آنها است .

*صفحه ی اعضای تیم که براساس رتبه و کاری که در شرکت فعالیت می کنند مانند طراح ، برنامه نویسان ،گرافیک و غیره ......در این صفحه قرار دارد و در مورد آنها با کاربران و نوع کاری که انجام می دهدند صحبت می شود و تصاویری از این اعضا برای آشنایی بهتر قرار می گیرد.

*صفحه ی تماس با ما در این صفحه آدرس شرکت و یا شعب های مختلف شرکت ، اطلاعات تماس ، اطلاعات شبکه های اجتمایی و فرم تماس با شرکت قرار گرفته است. که کاربران می تواند نظرات و پیشنهادات خود را برای و مدیران شرکت ارسال کنند.

* صفحه سوالات متدوال در این قسمت کاربران در کورد طراحی سایت شرکتی و خدمات شرکت، نوع محصولات و ... از مدیران سایت می پرسند و مدیران در کامل آرامش به تمام سوالات کاربران جواب می دهند.

سایت روبی وب اساسا بعداز طراحی وب سایت شخصی ، ادغام به طراحی سایت شرکتی نیز کرده است که دراین راه موفقیت چشم گیری به دست آورده است. سایت روبی وب  می تواند در این راستا برای شما به رسیدن به یک سایت شرکتی موفق کمک شایانی بکند.

البته باید این را در نظر داشته باشیم که در طراحی سایت شرکتی انجام بعضی کارها می تواند به بهبود سایت کمک کند مانند انیمیشن شازی و یا ریسپانسیو ( وجود موبایل ،تبلت ، لب تاب که امروزه در دسترس همه کاربران قرار دارد ) به جذب کاربران برای بازدید از شرکت کمک بی نظیر می شود .

امروزه طراحی  سایت شرکتی برای تمام سازمان ها و شرکت ها در هر زمینه ای که در آن فعالیت می کنند امری ضروری است. طراحی سایت باعث جذب بی اندازه مشتریان برای کسب و کار آن شرکت تحولی عظیم خواهد بود. با وجود اینترنت  این شرکت ها می تواند به صورت آنلاین محصولات خود را به کاربران ارائه بدهند و از این طریق اطمینان و نظر آنها را جلب کنند.

برای بهتر و قوی تر شدن طراحی سایت شرکتی نباید به دنبال سایت های آماده باشید بلکه باید به طور اختصاصی یک سایت با سلیقه و خلایقت خود داشته باشید.

سایت روبی وب ، طراحی سایت شرکتی را با جدیدترین تکنولوژی تحت وب ،با امنیت بالا، طراحی ریسپانسیو ، ماژول های مختلف براساس نیازهای شرکت زیر نظر متخصصین کارآزموده و مجرب با نمونه کارهای حرفه ای و ...به  شما ارائه می دهند. برای طراحی سایت شرکتی با کیفیت بالا با همکاران ما در تماس باشید.