طراحی وب سایت داینامیک

 

کلمه دینامیک یعنی متحرک و پویا .کلمه داینامیک در بسیاری از علوم استفاده می شود. وب سایت ها به لحاظ نوع مدیریت مطالب با دو متد متفاوت ساخته می شوند و به خاطر دارا بودن امنیت و پر محتوا بودن مطالب از طرف کاربران مورد توجه قار گرفته است.

امروزه وب سایت ها دینامیک هستند. وب سایت داینامیک یعنی محتویات سایت براساس زمان ، کار و ... تغییر می کند.

سایت هایی خبری ، سایت های آموزشی ، فروشگاه های اینترنتی و ... به صورت وب سایت  دینامیک ساخته می شوند. بیشتر وب سایت های داینامیک به یک بانک اطلاعاتی وصل می شوند. بانک های  اطلاعاتی یک سیستم منظم و اصولی برای نگهداری اطلاعات هستند.

وب سایت داینامیک یک بخش  مدیریت می باشد  تا کاربر بتواند خیلی راحت اطلاعات سایت را تغییر بدهد. تغییر و یا اضافه و حذف کردن اطلاعات یک سایت داینامیک خیلی آسان و فقط با یک آموزش کوتاه می توان آن را انجام داد.

مزیت های  طراحی وب سایت داینامیک :

*به روز رسانی سریع و آسان به صورت آنلاین توسط مدیر سیستم در هر زمان و هر مکانی
*ارائه انواع خدمات تحت وب سایت داینامیک  به کاربران
*قراردادن حجم وسیعی از اطلاعات در سایت داینامیک تا کاربران به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند.
*به روز رسانی همیشگی وب سایت داینامیک  طوری که مخاطب زنده بودن وب سایت شما را حس کند و سعی کند که مطالب بروز شده را به طور کامل بررسی کند.

* صرفه‌جويی در زمان ايجاد و به روز رسانی وب سايت ها
*امكان مديريت و به روز رسانی بدون تخصص در این رشته با کمی آموزش
*انعطاف‌پذيری بسيار بالا در وب سایت داینامیک
*توزيع مديريت سايت در سيستم بين چند نفر برای همکاری و سریع رساندن مطالب
*امنيت بالاتر وب ‌سايت داینامیک از حمله به  وب سایت ها
*کاهش چشمگير هزينه‌های نگهداری و پشتيبانی وب سایت داینامیک
*پشتيبانی از چند زبان برای تمام کاربران
*امكان اضافه كردن امكانات سفارشی از طرف مشتری

ویژگی های اصلی  وب سایت داینامیک :

برای طراحی و ساختن وب  سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی و همچنین تخصص در امور امنیت و ارتقا و بروز رسانی برنامه cms دارد. امکانات پیشرفته و اتوماتیک مانند مدیریت مطالب و اخبار بطور نامحدود،مدیریت محصولات مقالات و کاتالوگ،آمار بازدید ها،مدیریت گالری ،مدیریت نظر سنجی و...بسیاری از امکانات دیگردر وب سایت داینامیک قرار داده شده است. در طراحی  وب سایت داینامیک تعداد صفحات بخش ها ،منو و زیر منوها و دیگر محتوای سایت و...نامحدود است وامکان اضافه کردن امکانت دیگر  به وب سایت داینامیک برای در دسترس بودن کاربران طراحی شده است . مدیریت آسان و آنلاین وبروز رسانی آنی و بلافاصله وب سایت، کلیه وب سایت های داینامیک دارای پانل مدیریت ویژه ای می باشند که امور مدیریتی توسط آنها  براحتی انجام شده و این امر مدیریت از هر مکان در هر جایی و هر زمانی را فراهم شده  و بروز رسانی وب سایت نیز بلافاصلهانجام می شود ...