مزیت طراحی وب سایت

مزیت طراحی وب سایت :

*تاثیرسایت در اطلاع رسانی

داشتن یک سایت مانند  داشتن یک کاتولوگ است که در آن همه چیز وجود دارد . در یک وب سایت  انواع مطالب از جمله تصاویر ، متون ، فیلم ، صوت ،انیمیشن وجود دارد . این اطلاع رسانی باعث می شود که کاربر از خبرهای اطراف خود مطلع شود .

*بازاریابی

 دیگر مزیت طراحی وب سایت این است که کاربران می توانند در هر زمینه ای کاری در سایت جستجو کنند و راحت تر کار خود را پیدا کنند.

*دسترسی آسان

دیگر مزیت وب سایت این است که کاربران در هر لحظه و در هر زمان می توانند به وب سایت دسترسی داشته باشند.

*تبلیغات

وجود وب سایت باعث شده که تعداد زیادی از کاربران بتوانند مکانی برای ارائه محصولات خود به صورت تبلیغ در اختیار دیگر کاربران قرار بدهند. چون این وب سایت ها بازدید کنندگان زیادی دارد برای تبلیغ محیط عالی است.

*درآمدزادیی

مهمترین مزیت یک وب سایت ایجاد در آمد برای کار بران است وبا بودن این وب سایت ها دیگران می توانند برای درآمد و گذران زندگی خود تلاش کنند.

*عدم محدودیت زمانی و مکانی

ارتباط با دیگران هم زمان و هم وقت فرد را میگیرد ولی با بودن وب سایت خیلی راحت تر کاربران می توانند با یکدیگر ارتباط بر قرار کنند و دیگر وقت خود را در خیابان و محله و اطراف شرکت ها و سازمان ها هدر نمی دهند .آنه از طریق وب سایت با مشتریان و کاربران دیگر ارتباط میگیرند.

*کاهش هزینه

علاوه برتلفن ،فکس و ادرس کد پستی یک راه ارتباطی برای همه است ولی امروزه وجود وب سایت ره دیگری برای کاربران است که بتوانند با کمترین هزینه کارهای خود را انجام بدهند .